Vizyonumuz

 

Vizyonumuz; sahip olduğumuz değerlere ve yaşam felsefesine bağlı olarak, hangi amaca hizmet etmek için, uzun vadede neyi hedeflediğimiz ve geleceği hayalimizde nasıl canlandırdığımızdır.

 

DEĞERLERİMİZ

 

Önce İnsan

 

İnsana değer veriyoruz. Sadece müşterilerimize değil aynı zamanda çalışanlarımıza, mal veya hizmet aldıklarımıza ve şirketimizle herhangi bir ilişkisi olan diğer insanlara. Bu yüzden insani değerler her zaman önceliğimizi oluşturuyor.

 

Güvenirlik

 

Bir taraftan çalışkanlık, dürüstlük ve iş ahlakı; diğer taraftan bilgi, iş becerisi, problem çözme yeteneği olmadan güvenilirlik sağlanamayacağının bilincindeyiz. O yüzden hem ahlaki değerlerimize sıkı sıkıya sahip çıkıyor hem de  bilgi ve becerilerimizi sürekli geliştirmeye çalışıyoruz.

 

Değer Yaratmak

 

Çalışkanlık ve gayret çok önemli değerler olmasına rağmen eğer istenilen sonuçlar alınamıyorsa, ortaya bir değer çıkmıyorsa yetersiz kalırlar. Gerçek değeri yaratabilmek için iş yaparken oluşacak hatalardan bilgi üretmeye, bilgiyi uygulamaya, yenilikler yaparak  yaratıcı olmaya çabalayarak değer yaratmak istiyoruz..

 

Gerçekçi Girişimcilik

 

Girişimcilik olmadan değer yaratılamıyacağına, hayal kurmadan da girişimcilik olmayacağına inanıyoruz. Ancak hayallerini dünyanın evrensel ve kendi ülkelerinin ve pazarlarının bölgesel gerçeklerini gelişim süreci içinde kavrayarak kurmayanların onları gerçekleştirme şansı yoktur.